Taganemistingimused

1. Üldsätted

1.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sooritatud tooteostust taganeda 14 päeva jooksul, saates kasutamata, muutmata ja rikkumata tooted müüjale tagasi. Sellisel juhul tagastatakse ostjale toodete eest tasutud summa ja tellimuse esimene saatekulu.

1.2. Taganemisõigust ei ole järgmistel juhtudel (osaliselt on kohandatud võlaõigusseaduse 53 lg-s 4 loetletud tingimusi):

1.2.1. teenuse osutamisel (kokkulepitud reaalajas või digitaalse sisu vormis), mis on alanud tarbija sõnaselgel eelneval nõusolekul ning kinnitusel, et teenusele ligipääsu saades kaotab ta taganemisõiguse, kui ettevõtja on omalt poolt asunud lepingut täitma või selle täitnud;

1.2.2. sellise tellimustoote üleandmisel, mille valmistamisel on arvestatud lepingupooleks oleva tarbija vajadusi ja tingimusi;

1.2.3. annetuskampaanias osalemisel.

1.3. Toodete tagastamiseks tuleb hiljemalt 14 päeva jooksul toodete kättesaamisest 1) saata e-postiaadressile kristel[ät]stelotta.ee kiri vastava soovi ning põhjendusega ja 2) tooted postitada firmale lähimasse pakiautomaati Tõrvandis. Ostja peab olema valmis esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul tagastatavad tooted üle andnud kauba vedajale.

1.4. Toodete tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tellitule.

1.5. Kui tagastatavat toodet pole ainult proovitud, vaid on kasutatud ja sellel on kulumise või rikkumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele.

1.6. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks olevad tooted tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on tooted tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

1.7. Veebipood ei pea ostjatele tagastama saatekulu, mis ületab odavaima kättetoimetamise kulud.

1.8. Taganemisõigus ei kohaldu juriidilisele isikule.

2. Pretensiooni esitamine

2.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või selliste puuduste eest, mis olid olemas juba toodete üleandmise hetkel.

2.2. Puuduse märkamisel on ostjal õigus pöörduda veebipoe poole 14 päeva jooksul alates ostu kättesaamisest, saates e-kirja aadressile kristel[ät]stelotta.ee või helistada telefonil 58 462 777.

2.3. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale müügilepinguga kaasnenud tasud.

2.4. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toodete üleandmist ostjale ehk toodete kasutamise käigus.